1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Co słychać u ex-Olimpijczyków?

W ostatnich dniach byli zawodnicy Biało-Zielonych rozegrali swoje spotkania w ramach lig i pucharów krajowych.  Zapraszamy do cyklu o ex-Olimpijczykach.

Inne ligi:

Ante Vukusic (NK Olimpija Ljubljana) - zagrał cały mecz z NK Bravo (3:1) i zdobył bramkę (3:0) – 7. trafienie w sezonie // zagrał do 72. minuty meczu z NK Domżale (4:1)
Matej Podlogar (NK Domżale) - zagrał cały mecz z NK Rudar Velenje (3:2) // zagrał cały mecz z NK Olimpija Ljubljana (1:4)
Miha Goropevsek (Wołyń Łuck) - zagrał cały mecz z Metalistem Charków (0:2)
Ville Salmikivi (FC Lahti) - zagrał do 58. minuty meczu z VPS (2:1)
Donatas Kazlauskas (Riterai Wilno) - zagrał cały mecz z Żalgirisem Wilno (1:1) i zdobył bramkę (1:0) - 7. trafienie w sezonie
Denis Popovic (FC Zurich) - zagrał cały mecz z Thun (2:0) // zagrał do 69. minuty meczu z FC Basel (0:4)

Ekstraklasa:

Maciej Wolski (ŁKS Łódź) - zagrał do 45. minuty meczu z Arką Gdynia (1:4)
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - zagrał cały mecz z ŁKS-em Łódź (4:1)
Lukas Klemenz (Wisła Kraków) - zagrał cały mecz z Wisłą Płock (1:2)
Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin) - zagrał od 69. minuty meczu ze Śląskiem Wrocław (4:4)

I liga:

Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - zagrał cały mecz z Bruk-Bet Termalica Nieciecza (1:0)
Mateusz Marzec (GKS Bełchatów) - zagrał cały mecz ze Stalą Mielec (0:1)
Matic Zitko (Chojniczanka Chojnice) - zagrał cały mecz z Radomiakiem Radom (1:3)
Mateusz Klichowicz (Sandecja Nowy Sącz) - zagrał cały mecz z Wartą Poznań (1:2)
Michal Piter-Bućko (Sandecja Nowy Sącz) - zagrał do 75. minuty meczu z Wartą Poznań (1:2)
Robert Janicki (Warta Poznań) - zagrał do 84. minuty meczu z Sandecją Nowy Sącz (2:1) i zdobył bramkę (2:0) - 5. trafienie w sezonie
Adam Banasiak (Radomiak Radom) - zagrał od 46. minuty meczu z Chojniczanką Chojnice (3:1)
Dawid Abramowicz (Radomiak Radom) - zagrał do 60. minuty meczu z Chojniczanką Chojnice (3:1) i zdobył bramkę (3:1) - 2. trafienie w sezonie
Patryk Skórecki (GKS 1962 Jastrzębie) - zagrał od 71. minuty meczu z Zagłębiem Sosnowiec (4:2)
Adrian Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - zagrał do 80. minuty meczu z GKS-em Tychy (2:2)
Jarosław Ratajczak (Chrobry Głogów) - zagrał cały mecz z Odrą Opole (3:2)

II liga:

Przemysław Kita (Widzew Łódź)- zagrał do 83. minuty meczu z Lechem II Poznań (2:1)
Piotr Witasik (Stal Stalowa Wola) - zagrał cały mecz z Legionovią Legionowo (1:0) i zdobył bramkę - 1. trafienie w sezonie
Daniel Feruga (Bytovia Bytów) - zagrał cały mecz z Olimpią Elbląg (1:2) i zdobył bramkę (1:2) - 4. trafienie w sezonie
Damian Michalik (Stal Rzeszów) - zagrał do 83. minuty meczu z Resovia (1:1)
Wojciech Reiman (Stal Rzeszów) - zagrał cały mecz z Resovią (1:1)
Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg) - zagrał cały mecz z Bytovią Bytów (2:1)
Bruno Żołądź (Olimpia Elbląg) - zagrał od 86. minuty meczu z Bytovią Bytów (2:1)
Patryk Urbański (Elana Toruń) - zagrał cały mecz z Górnikiem Polkowice (0:3)
Mariusz Kryszak (Elana Toruń ) - zagrał cały mecz z Górnikiem Polkowice (0:3)
Sebastian Zalepa (Resovia) - zagrał cały mecz ze Stalą Rzeszów (1:1)

III liga:

Wojciech Muzyk (Legia II Warszawa) - zagrał cały mecz z Olimpią Zambrów (3:1)
Robert Hirsz (Sokół Ostróda) - zagrał od 65. minuty meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (1:0)
Damian Warchoł (Pelikan Łowicz) - zagrał cały mecz z Concordią Elbląg (4:1) i zdobył dwie bramki - 9 i 10. trafienie w sezonie
Jakub Szarpak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - zagrał cały mecz z RKS Radomsko (1:0)
Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie) - zagrał cały mecz z Broń Radom (1:4)
Patryk Szymański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - zagrał do 86. minuty meczu z Ursusem Warszawa (1:0)
Grzegorz Skowroński (Ursus Warszawa) - zagrał cały mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (0:1) i zdobył bramkę samobójczą
Jan Pawłowski (KS Wasilków) - zagrał cały mecz z Huraganem Morąg (0:2)
Paweł Piceluk (Sokół Kleczew) - zagrał cały mecz z Nielbą Wągrowiec (1:2)
Adam Gajda (Nielba Wągrowiec) - zagrał cały mecz z Sokołem Kleczew (2:1)
Hubert Kantorowski (Mieszko Gniezno) - zagrał cały mecz z Gwardią Koszalin (2:0)
Radosław Jasiński (Mieszko Gniezno) - zagrał cały mecz z Gwardią Koszalin (2:0)
Mateusz Rumiński (Unia Janikowo) - zagrał do 55. minuty meczu z Kotwicą Kołobrzeg 3:2)
Nikodem Zatorski (Unia Janikowo) - zagrał od 55. minuty meczu z Kotwicą Kołobrzeg 3:2 i zdobył bramkę (2:0)
Daniel Kraska (KP Starogard Gdański) - zagrał do 75. minuty meczu z Górnikiem Konin (0:2)
Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia) - zagrał do 88. minuty meczu z Polonią Środa Wielkopolska (2:1)
Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław) - zagrał do 87. minuty meczu z Rekord Bielsko-Biała (2:1)
Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg) - zagrał cały mecz z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (0:0)
Piotr Kasperkiewicz (Siarka Tarnobrzeg) - zagrał do 90. minuty meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (0:0)
Patryk Fryc (Sokół Sieniawa) - zagrał od 34. minuty meczu ze Stalą Kraśnik (0:1)

IV liga:

Bartosz Śmietanko (Kaszubia Kościerzyna) - zagrał cały mecz z Cartusią Kartuzy (4:0) i zdobył bramkę (1:0)
Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo) - zagrał cały mecz z Gwiazdą Karsin (1:2) i zdobył bramkę (1:2)
Łukasz Suchocki (Jeziorak Iława) - zagrał do 45. minuty meczu z MKS Błękitni Orneta (2:3)
Grzegorz Kochalski (Jeziorak Iława) - zagrał od 75. minuty meczu z MKS Błękitni Orneta (2:3)
Marcin Smoliński (Huragan Wołomin) - zagrał cały mecz z MKS Mazovią Mińsk Mazowiecki (3:1)
Maciej Kowalczyk (Piast Żerniki) - zagrał od 67. minuty meczu z Orzeł Ząbkowice Śląskie (3:2)
Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - zagrał do 75. minuty meczu z Liderem Włocławek (0:1)
Szymon Marks (Chełminianka Chełmno) - zagrał cały mecz z Budowlany KS Bydgoszcz (1:3)
Mateusz Wiśniewski, Grzegorz Domżalski, Adam Reise, Maciej Koczur (Sparta Brodnica) - zagrali w meczu z Kujawianką Izbica Kujawska (2:0) - dwie bramki zdobył Adam Reise
Kacper Rybacki, Miłosz Waszczuk, Daniel Widz (Legia Chełmża) - zagrali w meczu z Chemikiem Bydgoszcz (0:4)

Puchar Polski:

Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - zagrał od 46. minuty meczu z Zagłębiem II Lubin (2:2). Miedź Legnica wygrała po serii rzutów karnych.
Wojciech Reiman, Damian Michalik (Stal Rzeszów) - zagrali w meczu z Pogonią Szczecin (0:1)
Marcin Kaczmarek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski) - zagrał cały mecz z Sandecją Nowy Sącz (1:3)
Przemysław Kita (Widzew Łódź) - zagrał cały mecz ze Śląskiem Wrocław (2:0)
Tomasz Lewandowski, Bruno Żołądź (Olimpia Elbląg) - zagrali w meczu ze Stalą Brzeg (2:1). Bruno Żołądź opuścił boisko w 77. minucie po otrzymaniu drugiej żółtej kartki
Marek Szulc (Olimpia Zambrów) - zagrał cały mecz z KS Stilon Gorzów Wielkopolski (1:5)
Daniel Feruga (Bytovia Bytów) - zagrał od 46. minuty meczu z Garbarnią Kraków (2:1) i zdobył bramkę (2:1)
Patryk Urbański, Mariusz Kryszak (Elana Toruń) - zagrali w meczu z Radomiakiem Radom (1:2)
Kacper Pietrzyk, Adam Banasiak (Radomiak Radom) - zagrali w meczu z Elaną Toruń (2:1)
Piotr Witasik (Stal Stalowa Wola) - zagrał od 59. minuty meczu z Chemikiem Police (4:0)
Jakub Wrąbel, Karol Angielski (Wisła Płock) - zagrał cały mecz z Chemikiem Bydgoszcz (1:0)
Donatas Nakrosius (Górnik Łęczna) - zagrał od 49. minuty meczu z Gryfem Słupsk (3:1)
Sebastian Zalepa (Resovia) - zagrał cały mecz z Hutnikiem Kraków (3:2)
Patryk Skórecki (GKS Jastrzębie) - zagrał cały mecz z Bruk-Bet Termalica Nieciecza (1:0)
Mateusz Marzec (GKS Bełchatów) - zagrał od 74. minuty meczu z GKS-em Tychy (0:2)
Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - zagrał cały mecz z Pogonią Siedlce (0:1)
Adrian Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - zagrał do 72. minuty meczu z Pogonią Siedlce (0:1)
Aghwan Papikjan (Chojniczanka Chojnice) - zagrał od 62. minuty meczu z Rakowem Częstochowa (0:1)

źródło: własne / 90minut.pl