1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Co słychać u ex-Olimpijczyków?

W miniony weekend bramki dla swoich drużyn strzelali m.in. Marcin Smoliński i Mateusz Marzec. Jak co tydzień zapraszamy do cyklu o ex-Olimpijczykach.

Inne ligi:

Ante Vukusic (NK Olimpija Ljubljana) - zagrał cały mecz z NK Maribor (2:4) i zdobył bramkę (2:2) – 8. trafienie w sezonie
Matej Podlogar (NK Domżale) - zagrał cały mecz z NS Mura (0:3)
Miha Goropevsek (Wołyń Łuck) - zagrał do 83. minuty meczu z Ahrobiznes Volochysk (2:1)
Wołodymyr Kowal (Czornomoreć Odessa) - zagrał od 67. minuty meczu z Inhulets (0:3)

Ekstraklasa:

Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - zagrał cały mecz z Piastem Gliwice (0:0)
Tiago Alves (Piast Gliwice) - zagrał od 87. minuty meczu z Arką Gdynia (0:0)
Tomasz Dejewski (Lech Poznań) - zagrał cały mecz z Górnikiem Zabrze (3:1)
Lukas Klemenz (Wisła Kraków) - zagrał cały mecz z Cracovią (0:1)

I liga:

Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - zagrał cały mecz z Wartą Poznań (1:2)
Aghwan Papikjan (Chojniczanka Chojnice) - zagrał do 69. minuty meczu z GKS 1962 Jastrzębie (3:1) i zdobył bramkę (2:1) - 2. trafienie w sezonie
Mateusz Marzec (GKS Bełchatów) - zagrał do 76. minuty meczu z Wigrami Suwałki (3:0) i zdobył dwie bramki - 6. i 7. trafienie w sezonie
Mateusz Klichowicz (Sandecja Nowy Sącz) - zagrał od 65. minuty meczu z Chrobrym Głogów (3:2)
Michal Piter-Bućko (Sandecja Nowy Sącz) - zagrał cały mecz z Chrobrym Głogów (3:2)
Robert Janicki (Warta Poznań) - zagrał do 89. minuty meczu z Miedzią Legnica (2:1). W 44. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.
Adam Banasiak (Radomiak Radom) - zagrał od 79. minuty meczu ze Stalą Mielec (2:0)
Dawid Abramowicz (Radomiak Radom) - zagrał cały mecz ze Stalą Mielec (2:0)
Adrian Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - zagrał cały mecz ze Stomilem Olsztyn (0:1)
Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - zagrał cały mecz ze Stomilem Olsztyn (0:1)

II liga:

Przemysław Kita (Widzew Łódź) - zagrał do 71. minuty meczu z Górnikiem Polkowice (1:0)
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - zagrał od 74. minuty meczu z Elaną Toruń (1:2)
Piotr Witasik (Stal Stalowa Wola) - zagrał cały mecz z Garbarnią Kraków (3:1)
Donatas Nakrosius (Górnik Łęczna) -  grał od 85. minuty meczu z Bytovią Bytów (1:2)
Daniel Feruga (Bytovia Bytów) - zagrał cały mecz z Górnikiem Łęczna (2:1)
Damian Michalik (Stal Rzeszów) - zagrał do 78. minuty meczu ze Zniczem Pruszków (2:2)
Wojciech Reiman (Stal Rzeszów) - zagrał cały mecz ze Zniczem Pruszków (2:2)
Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg) - zagrał cały mecz z Błękitnymi Stargard (1:2) i zdobył bramkę (1:2) - 1. trafienie w sezonie
Bruno Żołądź (Olimpia Elbląg) - zagrał od 89. minuty meczu z Błękitnymi Stargard (1:2)
Patryk Urbański (Elana Toruń) - zagrał cały mecz z Pogonią Siedlce (2:1)
Mariusz Kryszak (Elana Toruń) - zagrał cały mecz z Pogonią Siedlce (2:1) i zdobył bramkę (1:0) - 5. trafienie w sezonie
Sebastian Zalepa (Resovia) - zagrał cały mecz ze Legionovią Legionowo (3:0)

III liga:

Wojciech Muzyk (Legia II Warszawa) - zagrał cały mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (2:2)
Robert Hirsz (Sokół Ostróda) - zagrał od 64. minuty meczu z Pelikanem Łowicz (4:1) i zdobył bramkę (4:1) - 4. trafienie w sezonie
Damian Warchoł (Pelikan Łowicz) - zagrał do 78. minuty meczu z Sokołem Ostróda (1:4) i zdobył bramkę (1:3) - 11. trafienie w sezonie
Jakub Szarpak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - zagrał cały mecz z Broń Radom (0:0)
Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie) - zagrał cały mecz z Polonią Warszawa (2:0)
Patryk Szymański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - zagrał cały mecz z Legią II Warszawa (2:2) i zdobył bramkę (2:1) - 5. trafienie w sezonie
Grzegorz Skowroński (Ursus Warszawa) - zagrał cały mecz ze Znicz Biała Piska (1:2)
Jan Pawłowski (KS Wasilków) - zagrał cały mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki (3:1)
Paweł Piceluk (Sokół Kleczew) - zagrał cały mecz z Gromem Nowy Staw (1:1)
Hubert Kantorowski (Mieszko Gniezno) - zagrał cały mecz z Bałtykiem Gdynia (1:0)
Radosław Jasiński (Mieszko Gniezno) - zagrał cały mecz z Bałtykiem Gdynia (1:0)
Mateusz Rumiński (Unia Janikowo) - zagrał od 78. minuty meczu z Jarotą Jarocin (2:0)
Nikodem Zatorski (Unia Janikowo) - zagrał do 78. minuty meczu z Jarotą Jarocin (2:0)
Daniel Kraska (KP Starogard Gdański) - zagrał do 45. minuty meczu z Bałtykiem Koszalin (0:0)
Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia) - zagrał do 64. minuty meczu z Mieszko Gniezno (0:1)
Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław) - zagrał do 80. minuty meczu z Foto-Higiena Gać (4:0)
Sławomir Pach (Gwarek Tarnowskie Góry) - zagrał od 70. minuty meczu z LZS Starowice Dolne (4:1)
Marcin Kaczmarek (KSZO 1929 Ostrowiec) - zagrał od 46. minuty meczu z Koroną II Kielce (0:1)
Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg) - zagrał cały mecz z Hetmanem Zamość (2:0)
Piotr Kasperkiewicz (Siarka Tarnobrzeg) - zagrał cały mecz z Hetmanem Zamość (2:0)
Michał Wawryszczuk (Stal Kraśnik) - zagrał od 68. minuty meczu z Wisłą Puławy (1:0)
Dariusz Kamiński (Górnik II Zabrze) - zagrał od 59. minuty meczu z Zagłębiem II Lubin (3:0) i zdobył dwie bramki - 1. i 2. trafienie w sezonie
Oskar Trzepacz (Piast Żmigród) - zagrał od 87. minuty meczu z Pniówek Pawłowice Śląskie (1:2)
Piotr Darmochwał (Motor Lublin) - zagrał od 85. minuty meczu z Sokołem Sieniawa (0:0)

IV liga:

Bartosz Śmietanko (Kaszubia Kościerzyna) - zagrał cały mecz z Gedanią Gdańsk (3:1) i zdobył dwie bramki
Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo) - zagrał do 80. minuty meczu z Cartusią Kartuzy (4:1)
Łukasz Suchocki (Jeziorak Iława) - zagrał od 55. minuty meczu z KKS Warmia Olsztyn (7:0) i zdobył bramkę
Grzegorz Kochalski (Jeziorak Iława) - zagrał od 65. minuty meczu z KKS Warmia Olsztyn (7:0)
Marcin Smoliński (Huragan Wołomin) - zagrał cały mecz z KS Ożarowianka (4:0) i zdobył dwie bramki.
Maciej Kowalczyk (Piast Żerniki) - zagrał od 65. minuty meczu z Wiwa Goszcz (2:2)
Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - zagrał cały mecz z Zawiszą Bydgoszcz (3:0) i zdobył dwie bramki.
Szymon Marks (Chełminianka Chełmno) - zagrał cały mecz z Lechem Rypin (2:1)
Daniel Osiecki (Lech Rypin) - zagrał cały mecz z Chełminianką (1:2)
Mateusz Wiśniewski, Grzegorz Domżalski, Adam Reise, Maciej Koczur (Sparta Brodnica) - zagrali w meczu z Notecianką Pakość (1:2) - Adam Reise zdobył bramkę (1:0)
Kacper Rybacki, Miłosz Waszczuk, Daniel Widz (Legia Chełmża) - zagrali w meczu z Pomorzaninem Toruń (4:2). Miłosz Waszczuk zdobył bramkę (4:2)

źródło: własne / 90minut.pl